Pendik Kına Mekanları

Pendik Kına Mekanları

Herkesin hayali olan evlenme yoluna adım attığınızda birbirinin ardından gelen planlamalardan birisi de kına gecesi organizasyonudur. Sultan Sarayı Organizasyon olarak; düğünden bir ya da iki gün önce yapılan kına gecesi organizasyonu için detaylı bir hazırlık yaparız, böylelikle ufak tefek ayrıntılar sebebiyle bu mutlu gecenizde sizler misafirlerinizle mutlu vakit geçirmenin tadını çıkartırsınız.
Kına organizasyon firması olarak kuşkusuz ki size en uygun koşullar ile yardımcı olunacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden farklı kına organizasyon paketlerinde gelin & damat kostümleri, kına tahtı, hediyelik kına, gelin için duvak ve eldiven, kına taçları, gelin arkadaşları için kaftanlar, mendil ve tef, konfeti & lazer gösterileri bulunmaktadır.
pendik kına mekanı sultan sarayı

Sultan Sarayı Pendik Kına Mekanı Avantajları

1. Kına Gecesi Mekanı

Kına gecesi mekanının evinize yakın bir konumda olması önemlidir. Çünkü organizasyondan sonra arkadaşlarınızla evde toplanıp eğlenceye devam etmek isteyebilirsiniz. Daha rahat edeceğiniz samimi arkadaşlarınızla evde son gecenizi geçirmek evlilikten önceki son kaçamağınız olabilir.
Kapasite olarak büyük bir düğün mekanı kadar geniş olmasına gerek yoktur. Gelecek kişi sayısını belirlemeniz ve sınırlar dahilinde bir mekan ayarlamanız fazla masraftan sizi kurtaracaktır. Sultan Sarayı Kaynarca ve Tuzla mekanları güzel bir kına gecesi mekanı için uygundur.

2. Kına Gecesi Dekorasyonu

Bizler açısından takdir edersiniz ki görsellik önemli olmakla beraber kına organizasyonunda dekor oldukça önemlidir. Öncelikle kına mekanının ferah olması gerekir. Misafirlerimizin nefes almakta zorlanmasını hiç istemeyiz. Işıklandırmalar, sahne, tahtın mekandaki konumu, misafirlerimizi ağırlayacağımız masa süslemeleri gecenize gölge düşürmeyecek yapıya sahip olmalıdır. Genel olarak kırmızı, mor, pembenin tercih edildiği dekorlarda dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ancak masa süslemeleri, karşılama masası ve nedimelerin üzerindeki kıyafetlerle uyumlu olmasına dikkat edin.

3. Kına Gecesinde Ses & Müzik

Eğlencenin dozu açısından ses ve müzik belki de en önemli konudur. Dilerseniz kına gecenize davul-zurna, canlı müzik, orkestra, DJ, dansöz dahil edebilirsiniz. Ancak önemli olan ekipmanların nasıl çalıştığıdır. Ekipmanlarda herhangi bir problem çıkarmayacağından emin olmanız gereklidir. Aksi taktirde hem sizin geceniz berbat olacak hem de misafirleriniz mutsuz ayrılacaklardır.

4. Kına Seti

Kaftan, cibinlik, kına, minderler, kına eldiveni, kına mumu, kostüm, gelin duvağı ve eldiveni, kına tepsisi, kına sepeti, kına kesesi, kına kutusu, kına örtüsü/duvağı, kına tası, kına el gülü, kına hediyeliklerinden oluşan kına setini farklı gereçlerle çoğaltabilirsiniz.
5. Kına Gecesi Çerezi
Kına gecenizde dağıttığınız çerezler, kına gecesinden sonra en fazla konuşulan konu olur. Seçim yaparken dikkatli olmalısınız.
Temel konuların dışında kına gecenizi farklı fikirlerle eğlenceli hale getirebilirsiniz;
  • Dilek ağacı
  • Fotoğraf çerçeveleri
  • Konuşma balonları
  • Komik maskeler
  • Mumlar
  • Hediyelikler minik seramik tabaklar
  • Magnetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Merhaba,
Bize hemen ulaşabilirsiniz